Dato 27.03.2017
Dato for aktivitet

Det er 13 datoer for denne aktiviteten

27.03.2017 14:00 - 17:00
03.04.2017 14:00 - 17:00
10.04.2017 14:00 - 17:00
17.04.2017 14:00 - 17:00
24.04.2017 14:00 - 17:00
01.05.2017 14:00 - 17:00
08.05.2017 14:00 - 17:00
15.05.2017 14:00 - 17:00
22.05.2017 14:00 - 17:00
29.05.2017 14:00 - 17:00
05.06.2017 14:00 - 17:00
12.06.2017 14:00 - 17:00
19.06.2017 14:00 - 17:00
Tid 14:00 - 17:00
Sted Hundsund kg
Beskrivelse
Påmeldingsfrist 11.06.2017 21:00:00
Vis deltakerliste
# Fornavn Etternavn
1. Finn Andenæs
2. Alexander Rudjord Helgevold
3. Lucas Hoel Martins
4. Egor Kochetkov
5. Joakim Toikka Berg
6. Julian Enes Ringen
7. Jonas Alexander Moltu
8. Emil Taugbøl
9. Sebastian Irgens
10. Markus Brandsæter
11. Kristian Damnæs Lange
12. Lillie Damnæs Lange
13. Edvard Halla Sønsterud
14. Isaac Nilsen
15. Lage Ekra-Reistad
16. Petter Bue Sandvik
17. Adrian Wegener Hammer
18. Kristine Bue Sandvik
19. Aleksander Hammer
20. Herman Steen Rafgård
21. Martine Sandnes Dalset
22. Lukas Salvador Hjelde Carvalho
23. Sander Authen Johnsen
24. Scott Authen Johnsen
25. Albert Paus
26. Andreas Groth Stangeland
27. Tor Christian Trøan
28. Sixten Mathisen
29. Andreas Brindem
30. Gaute B Lie
31. Christian Vedeld
32. Siri Nergaard
33. Iris Nergaard
34. Arkady Badmaev
35. Ola Svanevik
36. Mathias Sardo
37. Sverre Torje Nerhus
38. Sigurd Noris Nerhus
39. Balder Olsen-Skåre
40. Aksel Halvorsen
41. Marius Gjurød Braathen
42. Sander Dahl- Engelsen
43. Klaus Stølsnes Ravlo
44. Oliver Hansen
45. Sebastian Frost Hansen
46. Christian D-S Øvstaas
47. Mathilde Myrvold
48. Mathias Myrvold
49. Eivind Røed Rise
50. Magnus Engelstad
51. Sebastian Hodne Nordenson
52. Nicolai Hodne Nordenson
53. Adrian Stamnes Olbergsveen
54. Elias Stamnes Olbergsveen
55. Emily Stamnes Olbergsveen
56. Ulrik Bjerknes
57. Ferdinand Franklin Steimler
58. Sandro Sead Puzic
59. Nicholas Roch Jacobsen
60. Andreas Danckert-Gram
61. Luka Duric
62. Mattis Thorsnes
63. Øystein Bottolfsen
64. Nicholas Johnsen
65. Oskar Urnes
66. Elias Heen Eidet
67. Jonathan Eie
68. Sebastian Eie
69. Jonatan Magnussen
70. Christian Wessel Eide
71. Tallak Eidbo-Hansen
72. Rasmus Eidbo-Hansen
73. Seth Lee-Erichsen
74. Alan Ruiz
75. Oskar Steinsvik
76. Max Frogner
77. Truls Stavseth Grov
78. Tinius Olsen-Skåre
79. Alexander Quin
80. Miles Garred
81. Bror Theo Flø Haugli
82. Matias Poulsson Schiander
83. Georg August Frønsdal
84. Petter Mørland
85. Mikkel Sommerseth
86. Christian Jung
87. Andrea Eie Worren
88. Nicolai Eie Worren
89. Oskar Aanesen
90. Jakob Bech-Moen
91. Hannah Bech-Moen
92. Gunerius Pettersen
93. Simen Sørlie
94. Sindre Sørlie
95. Selma Sørlie
96. Nicholas Mathiesen
97. Christian Fredrik Thaulow
98. Mathias Rabe
99. Emil Becker
100. Gustav Gjølme Bolstad
101. Laurits Ellevog
102. Storm Oliver Borgersen
103. Bendik Svennæs Hauge
104. Martin Timenes Horn
105. Håkon Nyberg-Hansen
106. Fredrik Danckert-Gram
107. filip fløtaker
108. Andreas Heuer
109. Nikolai Werner Gulbrandsen
110. Abel Cedergren
111. Theodor Hauan Bræin
112. Fridtjof Sitje
113. KaiRui Li
114. Marius Drageset
115. Philip Fürst Poulsson
116. Steffen Gehrken-Lindboe
117. Julie Gehrken-Linebo
118. Aksel Deisz
119. Odin Høiland
120. Sigurd Høiland
121. Håkon Nyberg-Hansen
122. HEnrik Peter LØken Mørch
123. Elias Meland
124. Linus Haugen
125. Erik Vikram Røssaak-Rajan
126. Christian Espelin-Asbjørnsen
127. Sigurd Bentdal Tuft
128. Haakon Bentdal Tuft
129. Filip van der Hagen
130. Felix van der Hagen
131. Noah Koch
132. Philip Schumann
133. Herman Lorck-Olafsen
134. Einar Grepstad
135. Karl Johan Røyr
136. Emily Johannessen
137. Olav Aase
138. Conrad Åserud Spidsø
139. Tobias Bentzen
140. Oliver Eidissen

Påmeldingen er stengt!

Kalender

Oktober
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

22.10.2020
SUI høsten 2020

07:15 - 08:15

Hundsund Idrettsanlegg

22.10.2020
ALLIDRETT høsten 2020 4 åringer torsdag

17:00 - 18:00

Snarøya skole/Hundsund Idrettsanlegg

22.10.2020
ALLIDRETT høsten 2020 5 åringer torsdag

18:00 - 19:00

Snarøya skole

27.10.2020
SÆRIDRETT høsten 2020 5 åringer torsdag

17:00 - 18:00

Hundsund Idrettsanlegg

27.10.2020
SÆRIDRETT høsten 2020 6 åringer torsdag

17:00 - 18:00

Hundsund Idrettsanlegg

27.10.2020
SÆRIDRETT høsten 2020 7 åringer torsdag

17:00 - 18:00

Hundsund Idrettsanlegg

28.10.2020
ALLIDRETT høsten 2020 4 åringer onsdag

17:00 - 18:00

Snarøya skole/Hundsund Idrettsanlegg