Snarøya SK er breddeklubben for Snarøya- og Fornebu-området og er en av de raskest voksende klubbene i Oslo fotballkrets. Snarøya SK har en av Norges beste barnefotballavdelinger og har i flere år brukt store ressurser på oppbygningen av dette. En svært viktig del av vår barnefotball er vårt akademi, som per nå teller rundt 170 – 200 spillere.
Snarøya fotball har fire fulltidsansatte og flere deltidsansatte trenere. Vi har et ungt og inkluderende trenermiljø. Vi er opptatt av å skape et klima der man kan være seg selv, bidra til klubbutvikling og utvikle seg selv om trener.
Dette søker vi:
- En person med stort engasjement og arbeidskapasitet.
- En person med gode pedagogiske evner, og som både har erfaring og synes det er gøy å jobbe med aldersgruppen 5 – 12 år.
- En person som er strukturert
- En person som kan bygge opp under klubbens visjon om å skape idrettsglede for alle
- En person som kan fremme verdiene; respekt – engasjement – vennskap – klubben og laget..
- Søkeren må beherske norsk, både skriftlig og muntlig.
- Søkeren bør ha UEFA B-lisens, eller være i prosess med å skaffe seg lisensen, og/eller relevant utdannelse innenfor trenerrollen i fotball.
Leder for akademiet vil ha følgende arbeidsoppgaver:
- Administrativt ansvar for vårt akademi (Telenor Xtra)
- Treneransvar for et lag i ungdomsfotballen
- Treneransvar for lag i barnefotballen
- Trener på vårt akademi (dagtid)
- Legge strategi og strukturer for utvikling av akademiet
- Videreutvikle klubbens fagplan
- Ha ansvarsområder rettet inn mot klubbens status som Kvalitetsklubb
Helge- og kveldsjobbing må påberegnes. Lønn etter avtale.
Søknad sendes til are.steigum@snaroen.no
Søknadsfrist 18.januar.
Kalender
|
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|