Oversikt over klubbens dommere

Her en oversikt over klubben dommere.  

Nederst kan du finne en excel fil med dommerne for enklere å kopiere email. 


Navn   Email Tlf
Gustav Allum gustav1@broadpark.no  
Henrik Ramstad Høge heho0504@hvgs.no  
Kristoffer Lundquist lunke@hotmail.no  
Ulrik Fladby df@vikenfiber.no  
Peder Spilling peder.blakstad@yahoo.no  
Bernhard  Brynsrud bbb_us@live.no  
Nicolay Johansen nicolayofficial@gmail.com  
Jonathan Sandbu jonapds@hotmail.com  
Aleksander Syvertsen alsy1708@hugs.no  
Mikkel  Lyssand mikkellyssand@live.com  
Jocob tvedten joacob.tvedten@gmail.com  
Fredrik  Brun frbr1808@hugs.no  
Erlend Dyngseth erlend.johan.dyngeseth@gmail.com  
Simen Burgos simenburgos@gmail.com  
Philip sardo vibeke.sardo@gmail.com  
Lars Sæherg lasa0110@hugs.no  
Ole Finn Kavli ofikavli@online.no  
Kristian Slåtsve kristianslatsve@hotmail.no  
Jepser harrison jesperharrison@hotmail.com  
Fredrik Dovland fnd@live.no  
Andreas Belaunde Bjørnland andreas.bjørnland@gmail.com  
Adam Thune eadamthune@yahoo.com 48180094
Henrik henrik.raaen.bo@hotmail.com  
Nikolai Johannsen asy@vikenfiber.no  
Fredrik Skjegstad fredrikos@live.no  
Sean Sweeney sean.13march@gmail.com  
Henrik Gulbrandsen henrikgosli@yahoo.no  
Max Lenngren Max.lenngren@gmail.com  
Felix Sandblom Fesa0908@hugs.no  
Steinar  Siem Siemern1506@gmail.com  
Nils Peter  Jung nilspeterjung@yahoo.com  
Simon Bodd Simon.bodd@icloud.com  
Felix  Øiseth felixoiseth@hotmail.com  
Erik  Skoglund Erikskoglund@icloud.com  
Jacob Rekdal Jacob68rekdal@gmail.com  
Fredrik  Funderud Fredrik.funderud@gmail.com  
Benjamin  Isaksen   45413765
Mathias  Andreassen mathias-andreassen@hotmail.com 95818394
Odd Henrik  Furru odd.furru@gmail.com  
Kristoffer Berg Kristoffer.berg03@icloud.com 95025499
Erik  Graarud eirik.graarud@icloud.com 94979928
Dommere%202018.xlsx Dommerlister i Excel fil

Aktiviteter

06.01.2020
SUI

07:15 - 08:15

Hundsund Idrettsanlegg

Kalender

Desember
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345